Yedek Parça Bayiliği

Nepar

Nepar Yedek Parça

1975 senesinden beri yedek parça sektöründe çalışmanın sağladığı tecrübelerle NEPAR – NİM KAUÇUK SANAYİİ olarak devam eden faaliyetimiz, müşterisine en iyi hizmeti verme gayreti ile, daima en iyisini üretmek için çaba sarfetmektedir.

Günümüzün değişen koşulları içinde, kendini sürekli değişen teknolojiyle aynı paralelde, sürdüren firmamız BMC, FORD-CARGO, DODGE gibi otomotiv ana sanayiinin ürettiği taşıtlara her türlü kauçuk yedek parça ve motor takozları ile siparişe özel imalatlar yaparak bu alandaki yerinin daima bir adım önde olduğunun bilincindedir.

NEPAR – NİM KAUÇUK SANAYİİ, kurulduğu günden itibaren ticari araçlar için kauçuk ve metal parçaların üretimini yapmaktadır. Takozlar, burçlar, körükler gibi çeşitli kauçuk ve metal parçaların kaliteden ödün verilmeyerek, orijinal kalitesi ile üretilmesi hedeflenmiştir. Bu doğrultuda, 2005 yılında TSE-ISO-EN 9000 Kalite Sistem Belgesi alınmıştır ve belgenin gereği şartlar titizlikle uygulanmaktadır.

Firmanın makine parkının sayesinde üretimindeki parçaların dışında, müşterilerinin talebine göre numune ve teknik çizimler doğrultusunda özel üretim yapabilmektedir. Her zaman daha iyi servis vermeyi hedefleyen firma, en güvenilir tedarikçi olmaya ve kaliteyi üretmeye artan çeşitleri ile beraber devam edecektir.

Misyonu; Otomotiv Sanayiinde her zaman için yüksek kaliteli mamuller üretmek ve sürekli iyileştirme ve gelişmeyi kendimize ilke edinmek.

Vizyonu; Hedefimiz sürekli gelişen kalitemiz ve çalışanlarımızın benimsedikleri ekip ruhu ile hareket etmek, bu doğrultuda verimliliği ve rekabet gücünü artırmak, müşterilerimizin beklentilerinin de ötesinde ürün ve hizmet sunarak Türkiye’de bulunduğumuz sektörde lider ve kalıcı olmaktır.