Askar Motorlu Araçlar 1990 yılından beri sizlerle...

Hakkımızda

Biz Kimiz

1990 yılında küçük bir atölyede başlayan serüvenimize Hattat Holding bünyesinde bulunan, Hema Endüstri ve Hattat Otomotiv Yetkili Servisi ve Yedek Parça Toptan Satış Bayiliği ile müşterilerimize hizmet vermeye başladık.

2013 yılında; Temsa Akademi eğitim programlarını başarıyla tamamlayarak Temsa ve Mitsubishi markalarının yetkili servis ve yedek parça bayiliğini, dünyanın sayılı otomatik şanzıman üreticisi olan Allison Transmission yetkili servis ve bayiliğini, Valeo Spheros Klima Sistemleri yetkili servisliği ve yedek parça satış bayiliğini alarak hizmet ağımızı genişlettik.

Hizmet ağımızı ve marka çeşitliliğimizi arttırmak adına; 2014 yılında yurt içi pazarda Akia Hess yetkili servis ve yedek parça bayiliğini, Uzun zamandır süre gelen tecrübemiz ve geçmişimiz ile birlikte BMC Otomotiv’in yetkili servis ve yedek parça bayiliğini akademi eğitimlerini tamamlayıp ve gereken şartları sağladıktan sonra hizmet ağımıza ekledik.

2018 yılında Eğitimlerimizi başarıyla tamamlayarak Otokar Otomotiv yetkili servisliği ve yedek parça bayiliğini bünyemize ekleyerek hizmet ağımızı bugünkü şekline kavuşturduk.

Yetkili servislikler haricinde yedek parça toptan satışı ile hizmet ağını genişletmek isteyen firmamız A.v.a.s Ayna Sistemleri, BoldTech Süspansiyon Körükleri, Denizler Silecek Süpürge Sistemleri, Erbi Bağlantı elemanları, EuroTech Havalı Fren Sistemleri, Beşer Balata Sanayi, Nepar Kauçuk Sistemleri, Nesan Otomotiv, Organo Kimya – Üçpa Hortum Sistemleri gibi bir çok değerli firma ile anlaşma sağlayarak yedek parça toptan bayiliklerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

2015 yılı Ağustos ayında Ürünlü’ de sizlere daha iyi ve güvenilir hizmet vermek amacıyla 1000m2 kapalı, 1500 m2 açık toplam 2500 m2 olmak üzere dört tarafı çevrili ve 24 saat güvenlik sistemleri tarafından korunan servisimiz, Bursa Nilüfer Ticaret Merkezinde 350 m2 ve Nilüfer Küçük Sanayi Sitesinde 400 m2 depo ve şubemiz ile Askar Motorlu Araçlar olarak, iş ortaklarımızın hiçbir koşulda yolda kalmaması için 30 kişilik uzman kadromuz ve 20 yılı aşkın deneyimimiz ile araç sahiplerine 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Sertifikalı Teknisyenler

Sizi ve aracınızı önemsiyoruz. Siz yolda kalmayan diye alanında uzman 30 kişilik ekibimizle 7/24 kesintisiz bir şekilde en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kalite

Neden Biz?

Askar Motorlu Araçlar olarak yılların deneyimi ve tecrübesiyle kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla sunuyoruz.

5,400+

Mutlu Müşteri

33+

Yıllık Tecrübe

15,000+

Yedek Parça Çeşidi

Yılların Deneyimi

1990 yılında küçük bir atölyede başlayan serüvenimize bugün önemli markaların yetkili servisliği ve yedek parça bayiliği ile devam ediyoruz.

Akia, Allison, Bmc, Hema, Otokar, Temsa, Valeo yetkili servisliği, Avas, Beşer, Boldtech, Denizler, Eurotech, Hattat, Nepar, Nesan ve Üçpa yedek parça bayiliği